С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
НОВИНИ - Бюлетень партії
Бюлетень партії Архів

Матеріали Бюлетеня політичної партії "Трудова Україна"
(№ 3, червень 2001 року)

     1. "Єдиний варіант розмови з людьми - це розмова чесна"
     (Інтерв'ю з Головою Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, керування народним господарством, власності та інвестицій Олексієм Костусєвим)

     2. Справа Блера живе і перемагає
     Британські "трудовики" подають приклад українським колегам.
     На парламентських виборах у Великобританії вдруге поспіль перемогла Лейбористська партія. Успіх лейбористів, без сумніву, став особистою заслугою їхнього лідера і прем'єр-міністра Тоні Блера, що перетворили в минулому одну з найбільш лівих некомуністичних партій Європи на помірковано-центристську. Блер зумів створити новий образ трудової партії, зробивши її ідеологічною доктриною концепцію "третього шляху" - курс між крайнощами ліберального капіталізму і лівого соціалізму. Лейбористи змогли успішно поєднати підтримку вільної ринкової економіки з активною соціальною політикою в інтересах людей праці.

     3. Порядок у владі - порядок у країні
     23 травня 2001 року відповідно до рішення політвиконкому партії "Трудова Україна" відбулося подписание угоди про партнерство і співпрацю "Трудової України" з Партією Регіонів. Мета угоди - консолідація дій обох партій, що мають близькі програмні пріоритети.

     4. Ідеологія абсурду
     Шлях до оздоровлення на Кубі ледь не закінчився в коридорах уряду Ющенка.
     Колись, у 1990 році, усі чорнобильські діти, що приїхали на Кубу, були просто ruso. Тепер кубинці добре знають, що там, у далекій Європі, є Україна з Чорнобилем. А в Україні - безліч хворих дітей. Острів Волі от уже одинадцять років приймає цих самих дітей, причому безоплатно. Україну просять тільки подбати про переліт дитинок через океан. Що має зробити наша молода незалежна держава? Правильно, програму скоротити, а то й згорнути. Навіщо чорнобильським дітям по Кубах мотатися. Намагаючись розібратися в проблемі, ми звернулися до президента Молодіжного чорнобильського фонду Олександра Божка.

 

Матеріали Бюлетеня політичної партії
"Трудова Україна" (№ 2, травень 2001 року)

     1. У Європу разом з Росією
     У Верховній Раді України створено міжфракційне депутатське об'єднання "У Європу - разом з Росією", до якого ввійшли ряд народних депутатів - членів партії "Трудова Україна". Нове депутатське об'єднання виступило з програмною заявою, що проголошує його основні цілі.

     2. Прославлені й забуті (Актуальний коментар)
     Змінюються часи і кольори прапорів, але незмінним залишається лицемірство. Позитивні зміни можна спостерігати тільки в одному - якщо при "старому режимі" про ветеранів Великої Вітчизняної згадували тільки на 9 Травня, то тепер додався ще й День звільнення України.
     А в проміжках між цими святами ветерани залишаються сам на сам зі своїми нелегкими проблемами…

     3. Закони для народу
     За рішенням політвиконкому партії "Трудова Україна" розпочато розробку комплексу стратегічно важливих законопроектів, покликаних наповнити реальним змістом низку статей Конституції України, які дотепер залишаються суто декларативними.

     4. "Для серйозного аналізу причин нинішньої розрухи варто зазирнути в 1991 та 1992 роки…"
     Так починається один з розділів книги Юлія Іоффе "Сам на сам із системою", уривок із якої - "Три джерела і три складові частини розрухи" - ми вмістили в цьому номері.

     5. Ніхто не порятує нас...
     Партія "Трудова Україна" відвоювала День міжнародної солідарності трудящих.

     6. "Ми спробуємо створити максимально широкий політичний блок, який ітиме на вибори по центру"
     Голова партії "Трудова Україна" Сергій Тігіпко про політичну ситуацію в країні.


Матеріали Бюлетеня політичної партії
"Трудова Україна" (№ 1, квітень 2001 року)

     1. БЕЗ ПРАВИХ І ЛІВИХ
     "Трудова Україна" пропонує вибір ХХI століття

     Коли питають про місце тієї чи іншої партії в політичному спектрі, то вимагають чіткої відповіді - права, ліва чи центристська. Однак визначення "правий", "лівий", "центрист" в Україні умовні. Тим паче їх не слід уживати щодо "Трудової України". Ідеологія і політика нашої партії - це політика здорового глузду і практичної доцільності. "Трудова Україна" всією своєю діяльністю, насамперед у Верховній Раді, доводить своє кредо - менше обіцяти, більше робити.

     2. Дмитро ТАБАЧНИК
     Лідери останнього десятиліття:
Суб'єктивні нотатки історика, який багато чого бачив і багато кого знає.  

     3. "ТРУДОВА УКРАЇНА": ПОВЕРНУТИ БОЙОВІ ЗНАМЕНА! (Актуальний коментар)
     Без минулого немає майбутнього. Той, хто забуває про свої корені, про предків, їхні героїчні справи, приречений бути забутим і своїми нащадками. А народ, який забуває про своє минуле, приречений на зникнення. Україна із вражаючою регулярністю робить саме цей фатальний прорахунок. На кожному різкому історичному повороті намагається створювати себе ніби з чистого аркуша. Саме так спробували зробити 10 років тому, коли ейфорія незалежності забрала в багатьох пам'ять і розум і навіть ветерани Великої Вітчизняної мало не потрапили до розряду "попихачів російських окупантів і сталіністів".

 

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |