С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
НОВИНИ
Бюлетень партії Архів
Позиція лідера політичної партії “Трудова Україна” С. Л. Тігіпка стосовно голосування щодо відставки Прем’єр-міністра Кримської АР, члена НДП С. Куніцина
25-06-2001,13:30

С. Л. Тігіпко офіційно заявив, що політична партія “Трудова Україна” ніяких рішень щодо відставки Куніцина не приймала і приймати не буде. “Трудова Україна” не підтримує ті ідеї, яких дотримується так званий кримський осередок партії. С.Тігіпко висловив надію, що кримські “трудовики” й члени НДП зможуть домовитися, знайти точки дотику.

Як заявили представники НДП, у них гарні, конструктивні відносини з партією “Трудова Україна” і з її фракцією у Верховній Раді. Свідченням того є голосування щодо Костусєва. Коментуючи відносини НДП з “Трудовою Україною, член фракції НДП О. Зарубінський сказав: “Це підтверджує, що на всеукраїнському рівні між нами ніяких котів не пробігало. А локальні проблеми – існували, існують і будуть існувати. Це політика, треба шукати компромісні рішення. І я задоволений, що Тігіпко теж дотримується такого погляду”.

 

Назад

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |