С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
НОВИНИ
Бюлетень партії Архів
Прес-реліз
до підписання декларації про наміри щодо створення спільного
передвиборного блоку Аграрної партії України,
Народно-демократичної партії, Партії регіонів та політичної партії “Трудова Україна”
17-07-2001,15:51

17 липня 2001 року лідери чотирьох центристських партій – Народно-демократичної партії, Партії регіонів, Аграрної партії України та “Трудової України” – підписали декларацію про наміри щодо створення спільного передвиборного блоку.

Роботу зі створення цього блоку було розпочато ще наприкінці травня. Так, “Трудова Україна” підписала низку угод про співпрацю та взаємодію з Партією регіонів та НДП. Партії-партнери також підписали домовленості між собою.

Після підписання декларації головами партій Валерієм Пустовойтенком, Миколою Азаровим, Михайлом Гладієм та Сергієм Тігіпком (НДП, Партії регіонів, Аграрної партії та “Трудової України” відповідно) відбулася прес-конференція, на якій партійні лідери мали можливість висловити свої погляди на майбутнє блоку.

Зокрема, свою думку висловив лідер “Трудової України” Сергій Тігіпко:

“Я на сто відсотків переконаний, що в такому складі ми підемо разом на парламентські вибори в березні 2002 року.

Ми цього дня робимо черговий крок, абсолютно логічний, формуючи Координаційну раду, і домовляємося між собою, що ніяку роботу з виборів ми не проводимо поодинці. Ми всі співпрацюємо. Координаційну раду очолять голови політичних партій”.

За словами Сергія Тігіпка, уже розпочато формування спільного виконавчого органу, до нього увійдуть: Шаров, Гайдук, Толстоухов і Кириленко.

“Ми будемо готуватися до наступний кроків, – підкреслив лідер “Трудової України”, – але нас стримує тільки одне – відсутність відповідного закону про вибори. Але тільки-но він буде прийнятий, ми будемо готові до конкретних спільних дій”.

 

Назад

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |