С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ГРОМАДСЬКЕ ЖИТТЯ - Громадські акції
Громадські ради Проекти Громадські акції

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      18 червня 2001 р. в м. Києві, у Національному палаці культури ”Україна”, відбувся Форум Демократичних Сил. У форумі взяли участь члени близько 40 центристських партій, представлених у Політичній раді при Президентові України, та понад 100 громадських громадських організацій та об’єднань. Разом із гостями в залі “України” було зареєстровано понад 3 тис. осіб.

      За результатами цього зібрання було вироблено Декларацію Форуму Демократичних Сил “За розвиток України, демократію і прогрес”, а також затверджено Політичну угоду про спільні дії партій демократичного спрямування.

      На Форумі виступив і голова партії “Трудова Україна” Сергій Тігіпко. У своєму виступі він, зокрема, підкреслив слабкість центристського руху, яка на його думку, полягає, у тому, що, на відміну лівих чи правих, центристи не вміють відстоювати своїх позицій, вони бояться критикувати, у тому числі й уряд. “У центристів немає переваг лівих, які виграють на опозиційності до влади, – підкреслив С.Тігіпко, але вони [центристи. – Прим. ред.] зобов’язані утверджувати політичний центр як потужну силу”.

      С.Тігіпко запропонував центристам два головних напрямки діяльності. По-перше, необхідно спрямувати зусилля на створення умов для функціонування підприємств, що стане основою для соціального захисту населення, і сприяти становленню середнього класу в Україні. Тільки заможні і самостійні «середні українці» зможуть налагодити реальний громадський контроль за державною бюрократією й обмежити олігархічні претензії великого капіталу.

      По-друге, необхідно забезпечити реальні умови демократичного волевиявлення громадян під час виборів (що вельми актуально з огляду на майбутню виборчу кампанію), “…а народ сам зробить свій вибір”, -- резюмував лідер С.Тігіпко.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Людям поважного віку - повага "Трудової України"

      16 червня 2001 р. представники партії "Трудова Україна" взяли участь в урочистих зборах Міжнародного жіночого благодійного фонду "За виживання". Членкині цієї громадської організації протягом 14 років опікуються проблемами людей поважного віку: проводять дозвіллєві заходи, вирішують правові негаразди конкретних осіб і навіть виконують "останнє бажання" своїх підопічних.

      На добру згадку про зустріч із жіночим активом організації представники секретаріату партії подарували фонду "За виживання" книги народного депутата України, керівника депутатської групи "Трудова Україна" Ігоря Шарова "100 видатних імен України".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ще один крок до згуртування політичних сил

      13 червня 2001 року відбулося підписання угоди про партнерство та співпрацю між партією "Трудова Україна" і Народно-демократичною партією. Угоду підписали голова "Трудової України" Сергій Тігіпко та голова Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко.
      На церемонії підписання угоди були присутні члени депутатської групи "Трудова Україна", народні депутати України В. І. Мазуренко, А. В. Раханський, А. В. Чікал, голова Держкомпідприємництва України О. В. Кужель; керівники партнерських профспілок: В. В. Гербеда - президент Федерації професійних спілок працівників водного транспорту та плавскладу України, В. П. Рвачов - президент Асоціації льотного складу цивільної авіації України. У заході також узяли участь керівники Харківської обласної організації "Трудової України" А. В. Моченков і М. В. Шевченко та Тернопільської парторганізації - С. О. Суязов.
      На думку лідерів обох партій, партнерське об'єднання матиме історичне значення в політичному житті України.
      Партія "Трудова Україна" та Народно-демократична партія утворюють спільну групу з розробки програми спільних дій та створення політичного блоку для формування широкої коаліції центристських політичних сил.
      Процеси взаємодії партій на регіональному рівні розпочалися ще задовго до офіційного підписання угоди. Зокрема, у травні ц. р. у Харківській області з ініціативи територіальних партійних організацій було складено протокол намірів про політичне співробітництво між обласними організаціями політичної партії "Трудова Україна", Народно-демократичної партії, Партії Регіонів та Аграрної партії України.
      Укладення угоди між "Трудовою Україною" та НДП - це ще один крок до утворення потужного центристського блоку як гаранта збереження курсу на соціально-орієнтовані ринкові реформи та успіху демократичних сил на майбутніх виборах до Верховної Ради України 2002 року.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           Політичне партнерство - в дію

      23 травня 2001 року відбулося підписання угоди про партнерство та співпрацю між Партією Регіонів і партією "Трудова Україна". Угоду підписали голова "Трудової України" Сергій Тігіпко та голова Партії Регіонів Микола Азаров.
      На церемонії підписання угоди були присутні:

 • від "Трудової України" - лідер партії Тігіпко С. Л., голова політвиконкому партії Деркач А. Л., керівник депутатської групи у Верховній Раді Шаров І. Ф., члени політвиконкому партії, народні депутати України;
 • від Партії Регіонів - голова партії Азаров М. Я., заступник голови партії Рибак В. В., члени президії партії, народні депутати України.

      Мета угоди - консолідація дій Партії Регіонів і партії "Трудова Україна", які мають близькі програмні пріоритети. Такими пріоритетами обидві партії визначили:

 • створення соціально-орієнтованої ринкової економіки,
 • реальне забезпечення соціальних гарантій громадян - задля розвитку соціально-економічних реформ,
 • посилення впливу партій в обстоюванні інтересів і прав людини,
 • сприяння зміцненню органів законодавчої, виконавчої та судової влади.

      Угодою передбачено, що дві партії як рівноправні партнери об'єднають свої зусилля у створенні соціально-економічних передумов і політико-правових гарантій для поліпшення соціального захисту людей, підвищення їх життєвого рівня та розбудови демократичного громадянського суспільства, у якому дотримується пріоритет прав людини.
       Партія "Трудова Україна" та Партія Регіонів здійснюватимуть конструктивну взаємодію утворених ними парламентських фракцій та груп у прискоренні бюджетної, податкової, земельної, пенсійної реформ і створенні необхідної для країни законодавчої бази. Вони спрямовуватимуть свої можливості в регіонах України на зосередження інтелектуального і організаційного та інформаційного потенціалу політичних сил державницького спектра для досягнення перемоги демократичних сил на парламентських виборах і виборах до органів місцевого самоврядування.
       Партія "Трудова Україна" та Партія Регіонів у подальшому розглянуть питання створення спільного передвиборного політичного блоку чи партнерської взаємодії під час наступних виборів до Верховної Ради України - з метою об'єднання зусиль для створення в парламенті широкої коаліції центристських політичних сил.
       Відповідно до угоди, діятиме спільна експертна комісія, розроблятимуться програми співпраці регіональних організацій партій.
       З підписанням угоди вплив центристських сил у країні відчутно посилиться. А це, у свою чергу, стане передумовою для подолання тих негативних політичних процесів, які сьогодні штучно створюють напругу в суспільстві.
       На думку лідерів обох партій, партнерське об'єднання має стати ядром потужного центристського блоку на майбутніх виборах до Верховної Ради України.
       Лідери партій заявили, що "Трудова Україна" та Партія Регіонів відкриті до співпраці з усіма дружніми політичними партіями та громадськими об'єднаннями, які поділяють демократичні цінності, виступають за правовий шлях побудови громадянського суспільства в Україні й мають спільні програмні цілі.

Фото 1. Фото 2. Фото 3.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      1 травня політична партія "Трудова Україна" провела низку святкових заходів, приурочених до Першотравня.
      Так, з 11 години центральними вулицями Києва йшла святково прибрана колона сільськогосподарської техніки. У ній були трактори виробництва Харківського тракторного та Південного машинобудівного заводів, зернозбиральні комбайни "Славутич" (ВАТ "Херсонські комбайни") та комбайни "Лан" (Концерн "Лан"). Один з комбайнів "Лан" узяв участь у параді сільгосптехніки після чотирьох сезонів роботи в полі. (фото 1, 2, 3, 4, 5).
      Із 16 години на Контрактовій площі столиці розпочалися показові виступи клубу "Ролер спорт", які зібрали численних прихильників катання на роликових ковзанах і просто молодь, що прийшла відпочити та поласувати морозивом, яким пригощала "Трудова Україна". (фото 9, 10, 12, 13, 15).
      Пізніше відбувся святковий концерт за участю Лері Вінна, Ольги Юнакової, Юрка Юрченка, групи "Толітокум" та Олександра Пономарьова. Концерт вів дует "Світязь" (фото 6, 7, 8, 11, 14).
      Під кінець концерту розвеселений люд співав разом зі співаками під каштанами, що розквітли якраз на свято 1 Травня.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     ЩЕ КІЛЬКА ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ СТАЛИ ПАРТНЕРАМИ "ТРУДОВОЇ УКРАЇНИ"

      25 квітня 2001 р., о 12-00, було підписано угоди про взаємодію і співпрацю між політичною партією "Трудова Україна" і Всеукраїнським об'єднанням "Білорусь", Асоціацією молодих депутатів України, Радою молодих підприємців України та Спілкою молодих державних службовців України. Ця подія є черговим кроком партії в конкретній роботі з громадськими об'єднаннями у вирішенні певних негараздів суспільного життя.
      На церемонії підписання угоди були присутні: лідер партії "Трудова Україна" Тігіпко С. Л., Голова політвиконкому партії Деркач А. Л., Голова політради партії Іоффе Ю. Я., члени політвиконкому партії, народні депутати України; від громадських об'єднань - Голова Всеукраїнського об'єднання "Білорусь" Куделко М. І., Голова Асоціації молодих депутатів України Михайлов А. О., Генеральний директор Ради молодих підприємців України Красніков Д. А., Голова Спілки молодих державних службовців України Захаренко К. В.
       "Трудова Україна" прагне стати політичною силою, яка висловлює і обстоює інтереси значної частини українського суспільства. Нагальною потребою сьогодення вона вважає створення дієвого механізму громадських консультацій.
       З цією метою партія залучає до співпраці громадські, громадсько-політичні об'єднання та профспілкові організації. Підписання угод з Всеукраїнським об'єднанням "Білорусь", Асоціацією молодих депутатів України та Радою молодих підприємців України дасть змогу "Трудовій Україні" втілювати пропозиції цих об'єднань як щодо суспільних проектів, так і безпосередньо в законотворчій діяльності. Через власну депутатську групу у Верховній Раді партія матиме змогу залучати представників цих організацій до громадських експертиз законодавчих актів.
       Уже сьогодні йде активна співпраця між партією та організаціями з питань проведення адміністративної реформи, створення дієвої системи державного управління та місцевого самоврядування. Розроблена і втілюється в життя програма проведення бізнес-конкурсів серед молодих підприємців. Значну увагу партія приділяє проблемі формування нової управлінської еліти України, саме цьому й буде присвячена співпраця зі Спілкою молодих державних службовців України.
       Спільні з "Трудовою Україною" погляди членів організацій на розв'язання існуючих соціальних та економічних проблем в Україні є запорукою успішної та конструктивної співпраці.
       Фото 1. Фото 2. Фото 3. Фото 4. Фото 5. Фото 6. Фото 7.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 “ТРУДОВА УКРАЇНА” ПРОДОВЖУЄ ПРАКТИКУ КОНКРЕТНОЇ РОБОТИ З ГРОМАДСЬКИМИ ОБ’ЄДНАННЯМИ ШЛЯХОМ ПІДПИСАННЯ УГОД ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТА СПІВПРАЦЮ

      20 квітня 2001 р. у Києві відбулося підписання угоди про взаємодію і співпрацю між політичною партією "ТРУДОВА УКРАЇНА" та УКРАЇНСЬКОЮ СПІЛКОЮ В’ЯЗНІВ – ЖЕРТВ НАЦИЗМУ (УСВЖН) На церемонії підписання угоди були присутні: лідер партії “Трудова Україна” Тігіпко С. Л., члени політвиконкому партії, народні депутати України Шаров І. Ф., Іоффе Ю. Я., голова Української спілки в’язнів – жертв нацизму Демидов М. Д., представники керівного складу УСВЖН та засобів масової інформації.
       Специфіка діяльності Української спілки в’язнів – жертв нацизму зумовила функціонування 113 відділень у всіх областях України. Зважаючи на кількість зареєстрованих в’язнів фашистських концтаборів (близько 300 000 осіб), вирішення пи-тань соціального захисту в Україні набуває дедалі більшої ваги. Як повідомили учасники події, нашою країною вжито всіх підготовчих заходів, що передують початку виплат, укладено угоди між німецьким Фондом “Пам’ять, відповідальність, майбутнє” та українським Фондом “Взаєморозуміння та примирення” щодо переказу коштів, визначено перелік українсь-ких банків, що займатимуться їх розміщенням, підготовлено всі необхідні документи для початку виплат тощо. На сього-дні Федеральний уряд Німеччини переказав 5 млрд німецьких марок на рахунок Фонду “Пам’ять, відповідальність, май-бутнє”. Ще 5 млрд. німецьких марок мають переказати німецькі фірми та заводи, що під час війни користувалися послу-гами в’язнів. За словами Демидова М. Д., початок виплат затримується відсутністю “юридичного миру” між американсь-кою та німецькою сторонами. Робота УКраїни з узгодження позиції всіх сторін, налагодження відносин з організаціями в’язнів – жертв нацизму Польщі, Росії, Чехії та інших країн вимагає активного залучення до цього процесу депутатського корпусу України з його потужними адміністративними та інформаційними ресурсами.
       Підписання зазначеної угоди є черговим кроком у залученні до співпраці громадських, громадсько-політичних об’єднань і профспілкових організацій. Уже підписано угоди про взаємодію і співпрацю з галузевими профспілками, ведуться пере-говори щодо налагодження співпраці з іншими громадськими організаціями. Цією акцією партія “Трудова Україна” під-твердила своє прагнення до конструктивного діалогу з усіма демократичними громадсько-політичними силами.
       Фото 1. Фото 2. Фото 3. Фото 4. Фото 5.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 СПІВПРАЦЯ З ПРОФСПІЛКАМИ

      21 березня 2001 року о 12.00 у приміщенні Національного виставкового центру "Експоцентр України" (вул. Хрещатик, 2, "Український Дім"), у Кобзарській світлиці, відбулася церемонія підписання угод про взаємодію та співпрацю між політичною партією "Трудова Україна" та профспілками.

      У церемонії підписання угод узяли участь:

 • від партії "Трудова Україна" - Голова партії ТІГІПКО С. Л., Керівник депутатської групи "Трудова Україна" ШАРОВ І. Ф., Голова Політради партії ІОФФЕ Ю. Я., народні депутати України ТАБАЧНИК Д. В., БОГОСЛОВСЬКА І. Г. та СУХИЙ Я. М., Голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва КУЖЕЛЬ О. В.;
 • від Федерації професійних спілок працівників водного транспорту та плавскладу України - Президент Федерації ГЕРБЕДА В. В., народний депутат України Салій І. М.;
 • від Професійної спілки працівників Національної академії наук України - Голова Профспілки ШИРОКОВ А. І., Координатор Сторговий І. І., від Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України - Голова Профспілки КАБАНЧЕНКО Г. В., Координатор Горобець В. П.
      Сторони спільно визначили подальший розвиток співробітництва, а саме: створення постійної робочої групи з громадської експертизи законопроектів, розробки доповнень і пропозицій до проекту Трудового кодексу України та інших законопроектів, що регулюють сферу трудових відносин та соціальних гарантій.

      Учасники продемонстрували готовність до відкритого, прозорого діалогу між важливими інститутами суспільства - політичною партією та профспілками, що реально захищають права та інтереси найманих працівників, - і дійшли згоди щодо координації дій та взаємодії на регіональному і місцевому рівнях.

      13 липня 2001 року відбулася робоча зустріч лідера політичною партії "Трудова Україна" ТІГІПКА Сергія Леонідовича з партнерськими профспілками, на якій обговорено ряд важливих питань щодо перспективних напрямків спільної діяльності та правового захисту інтересів профспілок.

      Як зазначили профспілкові лідери, перші кроки співпраці вже зроблено. Депутатська група "Трудова Україна" у Верховній Раді України відстоювала інтереси профспілок при розгляді Закону України "Про автомобільний транспорт", а також інтереси ветеранів органів внутрішніх справ України при розгляді Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист". Спільно з Всеукраїнською профспілкою працівників транспорту направлено лист Голові Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Кужель О. В. з приводу перепідпорядкування Комунальної госпрозрахункової служби пасажирських перевезень Київської міської державної адміністрації, а також з питань правового регулювання пасажирських міських перевезень. Нині діє спільна робоча група з опрацювання КЗпП, Закону України "Про охорону праці".

       Приємно відзначити укладання угод про взаємодію і співпрацю між "Трудовою Україною" і новими партнерами: Всеукраїнською профспілкою - Асоціацією льотного складу цивільної авіації України (Президент - РВАЧОВ Валентин Пилипович), Всеукраїнською профспілкою - профспілок авіаційних диспетчерів України" (Президент - ШУЛЯК Олександр Дмитрович); Всеукраїнська профспілка працівників науки, виробництва та фінансів (Голова - ПЕТРИЧЕНКО Петро Миколайович).

Додаткова інформація за тел. 241- 98-13.
Координатор співпраці з профспілками Гербеда С. В.


       Фото 1. Фото 2.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      5 лютого 2001 р. в приміщенні Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України відбулася Асамблея політичних партій та громадських організацій, присвячена сучасній політичній ситуації в Україні та участі політичних партій і громадських організацій у розв'язанні проблем, які виникли останнім часом у суспільстві.
      В асамблеї брали участь представники 31 політичної партії демократичного спрямування, члени близько 150 громадських організацій, громадські діячі, працівники органів державної влади, у тому числі 41 представник політичної партії "Трудова Україна".
      Під час обговорення учасники асамблеї висловили занепокоєння з приводу загострення відносин між виконавчою і законодавчою владою, загрози нормальному функціонуванню парламентської більшості, незалежності та рівню міжнародного авторитету України.
      Лідер політичної партії "Трудова Україна" С. Л. Тігіпко у своєму виступі закликав до консолідації суспільства, до конкретних дій, спрямованих на збереження парламентської більшості через формування коаліційного уряду. Голова партії запропонував ужити таких заходів для захисту демократії в країні:

 • розпочати переговори з опозицією, надати її представникам місця в деяких комітетах Верховної Ради;
 • вимагати від представників силових установ суворого додержання закону та максимальної прозорості дій;
 • демократизувати ставлення влади до засобів масової інформації, змінивши політику втручання на політику діалогу та переконання.
      Учасниками асамблеї було ухвалено текст звернення до всіх політичних партій та громадських організацій, у якому зазначено, що вітчизняна політична система виявилася неготовою до оперативного антикризового реагування, не виконує функції політичної консолідації та національної інтеграції. Було заявлено про об'єднання зусиль для вирішення нагальних політичних завдань, серед яких:
 • збереження конституційного ладу та політичної стабільності;
 • всебічна підтримка дій Президента України як гаранта Конституції;
 • недопущення екстремізму та радикальних, протиправних дій з боку будь-яких політичних сил.
      На асамблеї було ухвалено рішення:
 • щодо започаткування постійно діючого "круглого столу" політичних партій та громадських організацій з проблем політичного та соціально-економічного розвитку України;
 • щодо проведення Всеукраїнського форуму, мета якого - узгодити платформи і виробити програми спільних дій з демократизації та вдосконалення системи державної влади і розбудови громадянського суспільства.

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |